WE ASSIST THE WORLD

Still Report

 

Bırakın STILL filonuzu daha şeffaf hale getirsin.

 

STILLReport, size, filolarınızı, dünyanın herhangi bir yerinden sadece internet erişimi olan herhangi bir bilgisayar kullanarak idare edebilmeniz için günün her saati bilgi sağlayan internet tabanlı bir araçtır.

STILLReport, birbiri üzerine kurulu üç düzeyden oluşur. 
Bu düzeylerin her biri, size filonuzu verimli bir şekildeplanlama, işletme ve idare etmede size yardımcı olarak istifleme araçlarınızın yönetimini kolaylaştıran birçok fonksiyon sağlar. 

Tesislerinizden herhangi birindeki her bilgi parçası, bir bakışta görülebilir. Örneğin, sözleşme verileri, emniyet muayene programları ve istifleme aracının bakım durumu ve bağlantılı tüm maliyetler. 

STILLReport, size istatistik verileri vererek filolarınızı düzenleyebilmenizianaliz ve optimize edebilmenizi sağlar. Bu modern araç hakkında bilgi edinin ve filonuzu şeffaf hale getirin.


STILLReport


Forklift havuzu oluşturulması, analizi ve optimizasyonu – işte STILLReport’un yaptığı iş bu. Bu internet tabanlı STILL yazılımı, müşterinin tüm filoya hızlıca ve kolayca göz atabilmesini sağlar. STILLReport, üç aşamaya ayrılmıştır: Düzenleme, Analiz ve Optimizasyon.

STILLProActive


Filo Veri Hizmetlerinin üçüncü noktası STILLProActive, müşteriye daha yüksek araç bulunabilirliği garantisi verir. Forkliftte sorunlar oluşursa, hata kodları üretilir ve doğrudan STILL’e gönderilir.

 

Bu üç ürün, sadece başlangıç. Bu temel üzerinde üretilmekte olup ilerleyen zamanlarda hizmete sunulacak başka Filo Veri Hizmetleri ürünleri de bulunmaktadır. Yazılım ürünleri ve araç ile “iletişim” alanı, müşterilerimiz için gittikçe daha önemli hale gelecek bir alan ve STILL daima ileriye bakmaya ve geleceği planlamaya devam ediyor.